Turnaj Králův Dvůr_Elévové_18.2.2017

Název

Popis

Turnaj v Králově Dvoře jsme absolvovali ve dvou a půl lajně. Bylo to pro kluky poměrně fyzicky náročné. Dlouhá střídaní, někdy i kolem cca 3.minut. Nakonec se s tím všichni popasovali a zápasy zvládli. V prvním zápase jsme nastoupili proti domácímu celku ze Dvora. Soupeř byl nejspíš trochu zakřiklý, očekávali jsme tvrdší souboj. Kluci zvládli bravurně první půli, ve druhé nás soupeř trochu zatlačil, ale kluci výhru 3:1 pohlídali. Ve druhém zápase náš čekal Chodov. Očekávali jsme tvrdou bitvu, ale po počátečním oťukávání jsme na Chodov vlitli a vybudovali pěkný náskok. Adam v bráně se rozchytal. Zápas jsme vyhráli v poměru 4:2. Čekalo nás finále s Black Angels. Velmi těžký zápas, už jen proto, že soupeř měl hráče ročníku 2006 a většina hráčů byla o hlavu vyšší než jsou naši borci. V první polovině bylo vidět, že soupeř je sehranější a má více zkušeností. Naši kluci bojovali co to šlo, ale první půli jsme nakonec prohráli. Ve druhé jsme již prohrávali 0:3, ale jelikož se HorsePower nevzdávají, tak jsme soupeře zatlačili a vstřelili dva rychlé góly. To bylo vzhledem k času vše, co se nám dnes podařilo. Zápas jsme prohráli 2:3. Nezbývá ale, než kluky pochválit a pogratulovat ke druhému místu, za bojovný a srdnatý výkon v dnešním turnaji.